Двосед Перла

ДВОСЕДИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии 200х105см

Длабочина на седиште: 62см

Висина на седиште: 45см

Полнење: Super Soft HR пена

Ногарки: Метални

Опција за промена на штоф и боја​

32.000 ден

ИЗРАБОТКА

ДВОСЕД ПЕРЛА

Уникатен дизајн на двосед со седечки дел кој е составен од Super Soft HR пена која нуди екстра удобно и меко седење. Големиот асортиман на штофови и бои ке ви овозможи да го направите правиот избор за вашиот простор да изгледа совршено.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

100ден/км

ГАРАНЦИЈА

Гаранција 3 години

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

ТРОСЕД БАСТИА

205х100

ДВОСЕД ФЛИП ФЛОП

170х85

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ*

ТРОСЕД ФЛИП ФЛОП

230х85

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

0