Перла

АГОЛНИ ГАРНИТУРИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии: 290х175см

Вклучено: Водоодбивен и easy clean штоф

Полнење: Super Soft HR Пена

Гаранција: 3 години

60.000 ден

ИЗРАБОТКА


АГОЛ ПЕРЛА

Агол Перла Стилски и елегантен дизајн. Нуди исклучителен комфор. Наслони кои се подесуваат и даваат уникатен изглед и удобрност. Црни метални ногарки во мат финиш со модерен дизајн.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

3 години

ГАРАНЦИЈА

Гаранција до 3 години

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

АГОЛ БАСТИА

290х170

СЕДЕЧКА ГАРНИТУРА

АГОЛ МИМИ СОФТ

260х200

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

АГОЛ СОФИЈА

290х210

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

0