Бастиа

АГОЛНИ ГАРНИТУРИ

Previous
Next

Спецификации

Димензии: 290х170см

Вклучено: Водоодбивен и easy clean штоф

Полнење: Super Soft HR Пена + жичано јадро

Гаранција: 3 години

60.000 ден

ИЗРАБОТКА


АГОЛ БАСТИА

Агол Бастиа Ексклузивност, стил и елеганција се рефлектирани во дизајнот на Бастиа. Нуди исклучителен комфор. Заобени наслони кои и даваат уникатен изглед и удобрност. Црни метални ногарки во мат финиш со модерен дизајн.

ИЗРАБОТКА

Време на изработка: до 30 дена

ДОСТАВА

До 20км 100ден/км 20 до 50км 2500ден 50 до 100км 3000ден Над 100км 4000ден

ГАРАНЦИЈА

Гаранција до 3 години

СЛИЧНИ ПРОИЗВОДИ

АГОЛ ПЕРЛА

290x175

СЕДЕЧКА ГАРНИТУРА

АГОЛ СОФИЈА

290х210

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

АГОЛ МИМИ СОФТ

260х200

ОПЦИЈА ЗА СПУШТАЊЕ

0